Kruhové světlo - Ring light Powerton 13", bilá LED, velké, nastavení teploty a svítivosti, držák telefonu a stativ

Kód: QMWPL2WXGX00
Neohodnoceno
Značka: Powerton
753 Kč
Skladem

Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové LED světlo s tripodem s nastavitelnou výškou a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LED kruhové světlo 13"
Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové LED světlo s tripodem s nastavitelnou výškou a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. Střídat můžete různé teploty bílého světla a samozřejmostí je regulace úrovně jasu. To vše si pohodlně nastavíte přes dálkový ovladač.

Kruhové LED světlo 13
 
 
 


Dokonalé nasvětlení

192 LED diod soustředěných do kruhu o průměru 33 cm osvětlí každý detail obličeje. Protože každému obličeji svědčí něco jiného, zvolit si můžete tři barevné teploty - teplou bílou, bílou a studenou bílou. Přizpůsobit si lze i úroveň jasu. K dispozici je také část umožňující regulaci sklonu / náklonu. LED kruhové světlo ocení také všechny ženy a dívky, které chtějí docílit dokonalého make-upu.
 
 
 
 
 
Kruhové LED světlo 13
 
 
 
 

Stativ
LED kruhové světlo je dodáváno se stativem (tripodem) s nastavitelnou výškou v rozmezí 70 - 210 cm. Tři kovové nožky zakončené pogumovanou částí zajistí stabilní pozici světla na rovném povrchu.

 
 
 
 
Kruhové LED světlo 13
 
 
 
Držák telefonu
Součástí balení je držák telefonu na ohebném rameni. Telefon si tak můžete natočit přesně, jak potřebujete. Držák je přizpůsoben pro telefony max. šíře 94 mm a je otočný. Můžete jej mít tedy umístěný jak na výšku, tak na šířku.
 
 
 
 
 
 
Kruhové LED světlo 13
 
 
 
Dálkové ovládání

Dálkové ovládání je umístěno na 2 m dlouhém kabelu zakončeném USB konektorem, který světlo napájí. Pro napájení tak můžete použít notebook, powerbanku nebo jakékoliv zařízení s USB portem. Pomocí dálkového ovladače světlo zapínáte / vypínáte, nastavujete teplotu barvy nebo upravujete jas.

 
 
 
 

Specifikace:
průměr kruhu: 13" (33 cm)
počet LED diod: 192
držák pro telefony max. šíře: 94 mm
výška tripodu: 70 - 210 cm
napájení: USB
příkon: 5 V / 2.1 A
výstupní výkon: 7,5 W
délka kabelu: 2 m

Doplňkové parametry

Kategorie: Ring light - Kruhová světla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.533 kg
Počet LED diod: 192 diod
Vnější průměr: 33 cm
Teplota barev: 2700 - 7000K
Výstupní výkon: 7,5 W
Napájení: USB