Polohovatelný držák ULTRADESK OFFSHOOT Single pro monitor, 9KG, svorka a průchodka stolu, 17"-32", 75x75/100x100, bílý

Kód: NOA005EV0TUD
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Ultradesk
2 741 Kč
Skladem
Novinka od UDesku nese název OFFSHOOT - UDesk posunul výbavu vaši herní místnosti zase o level výš a přináší tuto horkou novinku.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

                                                                                                 
 
 
 
 
,

 

Polohovatelný držák ULTRADESK OFFSHOOT - barvy, které drží Váš monitor na správném místě.
 
Novinka od UDesku nese název OFFSHOOT - UDesk posunul výbavu vaši herní místnosti zase o level výš a přináší tuto horkou novinku.
 
První RGB polohovatelný držák pro jeden monitor do váhy 9 kg a velikosti do 32 palců. Jeho univerzální design se hodí k většině plochých i zakřivených monitorů na dnešním trhu. A co takhle držák s RGB podsvícením? Na výběr jsou snad všechny barvy a k tomu 20 speciálních režimů podsvícení. Tento držak dokonale zapadne do vaší herní stanice a vytvoří zase o něco lepší atmosféru, která je k hraní důležitá.
 
 
 
 
 
 
 

 
 
                                                                                                                                                                                 Plynová přužina co nezklame a otočné rameno o 360°
 
Už žádné otřesy - o dokonalou stabilitu se postará plynová pružina, která se významně podílí i na vyvážení monitoru. Pružina ja navíc vyrobená z velmi kvalitního a odolného materiálu takže si udrží své vlastnosti po dlouhé roky. Kolem a dookola? Hlavním prvkem držáku UDesk je otočné rameno vyrobeno z hliníku, které umožňuje pohyb monitoru v prostoru o celých 360°.
 
 
 

 
 
Zamkněte a monitor se ani nehne
 
Otočný pohyb madla lze zaaretovat v rozsahu 270 stupňů, což umožňuje jeho vyztužení v libovolné poloze po celé ploše pracovní plochy. Zámek je zvláště užitečný, pokud plánujete rozdělit více monitorů do samostatných držáků. V tomto případě umožňuje zachovat přesné uspořádání displejů vůči sobě a zaručuje tak stabilní pracovní plochu na více monitorech. Uvnitř konstrukce jsou speciální kanály pro vedení kabelů. Usnadňují vedení dalších přípojek na zadní stranu stolu nebo pod pracovní plochu a zároveň esteticky maskují přítomnost vybraných kabelů. Byly navrženy tak, aby se do nich snadno vešly kabely propojující displej s počítačem, konzolí nebo napájecím zdrojem.
 
 

                                                                                                                                                                                                                                                     
                                                                                                                                                                                                                                                       Funkce pivot
 
Díky funkci Pivot můžete snadno otočit obrazovku monitoru o 90° ze standardní horizontální polohy do vertikální polohy. Možnost, kterou si pochvalují uživatelé, kteří své zařízení využívají k programování, navrhování grafických objektů, správu počítačových systémů, editaci textů či tabulek, ale i profesionálové v mnoha dalších oborech souvisejících s digitálním zpracováním dat. Pivot je funkce, která se také ukazuje jako velmi užitečná při vytváření sady displejů pro produkci online streamů.
 
 


 
 
 
 
 

 
Standard Vesa
 
Plná shoda se standardem VESA pro držáky 75 x 75 mm a 100 x 100 mm (možnosti nejčastěji používané v dnešních počítačových monitorech). Typ montáže VESA označuje vzdálenost mezi montážními otvory svisle a vodorovně, udává se v milimetrech. Podrobné informace o standardu podporovaném konkrétním monitorem uvádějí výrobci ve specifikacích zařízení, v jeho uživatelské příručce, na krabici nebo na speciální nálepce umístěné na zadní straně krytu. Držák je vybaven odnímatelnou VESA deskou, díky které je montáž displeje mnohem jednodušší.

 

 

 

 
                                                                                                                                                                                                                    Nosnost až 9 kg a ochranný nátěr
 
Konstrukce zaručuje 100% bezpečnost pro monitory o hmotnosti až 9 kilogramů. Díky této úrovni nosnosti je produkt vhodný pro většinu monitorů do 32 palců nabízených předními výrobci. Nejoblíbenější herní monitory v současnosti váží mezi 4 a 8 kilogramy.
Rameno je pokryto speciálním bílým ochranným nátěrem. Chrání nejdůležitější prvky rukojeti před poškozením a nadměrnou vlhkostí. Navíc má významný vliv na jedinečný vnější vzhled produktu. Povlak je vyroben z odolného materiálu.
 
 
 

 
 
Rychlo nasadit a hrát díky instalačnímu přislušenství
 
Sada s držákem obsahuje veškeré příslušenství potřebné pro rychlou instalaci produktu. Najdete mezi nimi funkční nástavce, potřebné klíče a menší montážní prvky. Bez ohledu na zvolený způsob instalace budete díky přiloženému příslušenství schopni přesunout monitor na nový držák v minimálním čase.
 

Základní specifikace    

Model:  OFFSHOOT Single
PN: UDESK-OF-SN
Délka:  55,2 cm
Šířka:  13,5 cm
Výška:  19,5 - 46 cm
Monitory:  1x až 32 palců
Nosnost:   9 kg

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky monitorů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6 kg
Držáky pro: 1 monitor