Powerton

Cena

110849
1110849
10 položek celkem
STWPVJX01B
110 Kč

Hromady doplňků, psacích potřeb, papírů a když si potřebujete rychle nasadit sluchátka, je problém je vymotat a nasadit, aniž by nebyl kabel někde zamotaný a netahal. Co s tím? Snadná pomoc, pořiďte si praktický háček na sluchátka. Sluchátka tak budete mít vždy po ruce na stejném místě a bez hrozby zamotání kabelů.

Kód: STWPVJX01B
QMWPW01UHB00
199 Kč

Kvalitní webkamera s HD rozlišením a univerzálním klipem pro každý monitor. Využíváte ve své práci video konference? Chcete se často vídat s kamarády, kteří nejsou z Vašeho města? Máte příbuzné, kteří žijí v jiné zemi? To vše vyřeší videohovory, ke kterým neodmyslitelně patří webkamera.

Kód: QMWPW01UHB00
STWPDJX02B
200 Kč

Obsah hrníčku vylitý na stůl, tekutina všude na desce, zmáčené papíry, politá klávesnice, myš i podložka. Aby se to už příště neopakovalo, přichází Powerton s bezpečným držákem na nápoje, který nepřekáží a můžete ho připevnit na každý stůl.

Kód: STWPDJX02B
ANWP059XUB20
247 Kč

Bezdrátová powerbanka Powerton WBP5 s kapacitou 5 000 mAh umožňuje bezdrátové i kabelové nabíjení. Na telefon se snadno upevní díky třem řadám gumových přísavek. Její malé rozměry neblokují fotoaparát, a tak můžete pořizovat záznamy i během nabíjení.

Kód: ANWP059XUB20
QMWPL1WXGX00
249 Kč

Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové LED světlo s tripodem a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. 

Kód: QMWPL1WXGX00
QMWPL1RXGX00
299 Kč

Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové RGB LED světlo s tripodem a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. 

Kód: QMWPL1RXGX00
QMWPW02UHB00
324 Kč

Kvalitní webkamera s FullHD rozlišením a univerzálním klipem pro každý monitor. Využíváte ve své práci video konference? Chcete se často vídat s kamarády, kteří nejsou z Vašeho města? Máte příbuzné, kteří žijí v jiné zemi? To vše vyřeší videohovory, ke kterým neodmyslitelně patří webkamera.

Kód: QMWPW02UHB00
QMWPL2WXGX00
753 Kč

Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové LED světlo s tripodem s nastavitelnou výškou a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. 

Kód: QMWPL2WXGX00
QMWPL2RXGX00
753 Kč

Fotíte rádi selfie nebo natáčíte videa na sociální sítě? Pak potřebujete profesionální nasvětlení, které Vám dodá jiskru v oku. Kruhové LED světlo s tripodem s nastavitelnou výškou a držákem na telefon dokonale rovnoměrně nasvítí Váš obličej. 

Kód: QMWPL2RXGX00
QMWPL1WXGX0P
849 Kč

Sada kruhového LED světla 10" a streamovacího mikrofonu, ideální pro všechny youtubery, streamery, vlogery... Pusťte se směle do natáčení vlastních profesionálních videí.

Kód: QMWPL1WXGX0P

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem