Stojan pod notebook, FN-41, podsvícený, s větrákem, černo-červený, Marvo, s 2-portovým hubem

Kód: ORB041PNR0MW
Neohodnoceno
Značka: Marvo
569 Kč
Skladem

Trápí váš přehřívání vašeho notebooku a nebo si ho berete s sebou do postele ? Nejlepším řešením těchto problémů je tato chladicí podložka Marvo FN-41. Ať už se jedná o herní notebooky nebo klasické - větráky pro chlazení se nacházejí ze spodu vašeho notebooku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chladicí podložka pod laptop Marvo FN-41
 

 
 
Trápí váš přehřívání vašeho notebooku a nebo si ho berete s sebou do postele ? Nejlepším řešením těchto problémů je tato chladicí podložka Marvo FN-41. Ať už se jedná o herní notebooky nebo klasické - větráky pro chlazení se nacházejí ze spodu vašeho notebooku. U herních mašin jsou přídavné větráky i na zadní straně, to nic nemění na tom, že notebooky vždy bojují s vysokou teplotou při hraní. Pro tyto případy je nejlepší volbou si koupit chladicí podložku. Notebook tím pádem neleží na stole a průchody ventilátorů mohou sát vzduch. Notebook se totiž při přehřívání může začít sekat, vaše hry nepojedou na maximum a v nejhorším případě může dojít ke zničení vaší grafické karty nebo procesoru.
 
 
 
Krásný design, červené podsvícení a polohovatelná výška

 
Marvo myslelo i na to, že i chladicí podložky musí mít svůj design. Krásné červené LED podsvícení, které prozáří Vaši místnost, design co potěší každého hráče a polohovatelná výška pro různé úhly sklonu. Díky tomuto si můžete notebook vzít i do postele, kde se nemusíte bát jeho přehřívání. Podložka je navíc velmi lehká, takže pro pařby u kamarádů ideální společník.
 
 
 
 
 
Rozbalíte, zapojíte a hrajete
 

 
Co může být lepší než snadná instalace a používání? Podložku pouze rozbalíte, pomocí USB kabelu zapojíte do svého noteboku a můžete hrát. Při výrobě mysleli i na pevnou konstrukci - kovová mřížka a kvalitní plast se postarají o dlouhou životnost. Navíc lze nastavit i rychlost větráků pokud se vaše herní noci protáhnou. Životnost až 100 000 hodin je takovou třešničkou na dortu této skvělé herní podložky.
 
 
 
 
 
Vlastnosti
* Rychlost velkých větráků: 1600 ± 10% RPM
* Rychlost malých větráků: 2200 ± 10% RPM
* Nastavitelná rychlost větráků
* Průtok vzduchu: 65 CFM
* Hlučnost: 20dBA±3
* Nastavitelná výška: 6 úrovní
* Konektory: 2x USB porty
* Materiál: Kovová mřížka a plast
* Červené LED podsvícení
* Životnost: 100 000 h
* Vhodné pro zařízení: 9" - 17.3"
* Délka kabelu: 60 cm
* Váha: 860 g

* Rozměry: 399 x 270 x 36 mm
* Rozměr větráků: 4* 90 x 90 x 15 mm, 2* 65 x 65 x 15 mm

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Podstavce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.16 kg