Myš bezdrátová, Marvo MONKA G966W, bílá, optika, 10000DPI

Kód: MMMWB96BGK00
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Marvo
545 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Žádné limity, jen nekonečná herní extáze! S myší Monka si sami zvolíte způsob připojení, který vám nejlépe vyhovuje. Ať už preferujete klasickou kabelovou jistotu, pohodlí bezdrátové technologie 2.4 GHz, nebo flexibilitu Bluetooth 5.0, Monka vám vždy zajistí spolehlivé a stabilní připojení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

                                                                                                     
Marvo série Monka
V srdci digitální říše, kde si hráči razí cestu k vítězství uprostřed chaosu pixelů a kódu, se objevuje nová síla - Monka. Představte si krajinu zalitou čistými, minimalistickými odstíny červené a bílé, připomínající tradiční japonský design. To je pozadí, na kterém se odvíjí cesta Monky - cesta, která spojuje starobylou moudrost samurajů s nejmodernějšími technologiemi her. Společnost Marvo chápe, že je důležité vybavit hráče nástroji, které nejen zvyšují jejich výkonnost, ale také ztělesňují ducha profesionality a mistrovství. Proto stvořili řadu profi herních zařízení Monka, která zahrnuje od precizně zpracovaných myší přes citlivé klávesnice až po pohlcující sluchátka. Monka je však víc než jen značka - je to filozofie, způsob života. Inspirováni ctí a disciplínou samurajů věří v hodnoty integrity, respektu a vytrvalosti. Všechny výrobky odrážejí tyto ideály a ztělesňují eleganci a přesnost čepele katany, zatímco herní komunita podporuje ducha kamarádství a vzájemné podpory. Vydejte se s námi na cestu, kde se tradice setkává s inovacemi a kde odkaz samurajů žije i v digitálním věku.
 
                                                              Marvo Monka G966
 
 
Marvo Monka G966Monka Vero G966W svoboda volby: Kabel, 2,4 GHz nebo Bluetooth?
Žádné limity, jen nekonečná herní extáze! S myší Monka si sami zvolíte způsob připojení, který vám nejlépe vyhovuje. Ať už preferujete klasickou kabelovou jistotu, pohodlí bezdrátové technologie 2.4 GHz, nebo flexibilitu Bluetooth 5.0, Monka vám vždy zajistí spolehlivé a stabilní připojení. Bezdrátová varianta myši s dosahem 10 metrů vám dopřeje až 40 hodin hraní bez nutnosti dobíjení. Pokud dáváte přednost osvědčené kabelové klasice, v balení naleznete odolný opletený 1,6metrový USB-C kabel. Monka se nezalekne žádné výzvy! Bez ohledu na to, zda používáte Windows, MAC, iOS nebo Android, tato myš se s vaším operačním systémem bez problémů propojí a stane se věrným parťákem v herním světě.

Odemkněte skrytý potenciál myši
Propracovaný software posune váš herní zážitek do stratosféry. Intuitivní a přehledné rozhraní vám dává plnou kontrolu nad vaší myší. S lehkostí naprogramujete tlačítka, rozzáříte RGB podsvícení, vytvoříte makra a uložíte si profily na míru. Přidělte libovolnému tlačítku myši libovolnou funkci, makro nebo kombinaci kláves. Vyberte si z široké RGB škály barev a 7 světelných efektů, abyste přizpůsobili vzhled myši vašemu hernímu setupu. Vytvářejte komplexní makra pro opakující se akce a zefektivněte tak svůj herní styl. Uložte si různá nastavení pro různé hry nebo uživatele a přepínejte mezi nimi pouhým kliknutím. Software Monka vám dává absolutní kontrolu nad vaší myší.

 

Marvo Monka G966Unikátní design
Zapomeňte na nudné podsvícení po obvodu myši. Monka Vero G966W se odlišuje inovativním podsvícením celé plochy pod pravým i levým tlačítkem. To ale není všechno. Podsvícením prosvítá honeycomb design, který dodá vaší myši jedinečný a stylový vzhled. Přes software si navíc můžete barvu a efekt přizpůsobit přesně podle svých preferencí.
Zažijte herní nespoutanost s myší tak lehkou, že s ní doslova proletíte po stole! S neuvěřitelnou váhou pouhých 54 gramů budete mít nad myší absolutní kontrolu a vaše ruka se neunaví ani po maratonu herních bitev.
Srdcem myši je špičkový optický senzor PMW3325, který zaručuje bezkonkurenční přesnost. Vysoké rozlišení až 10 000 DPI a plynulá akcelerace vám zajistí dominanci v herním světě a z vašich soupeřů udělají pouhé statisty.
Spolehlivost a odolnost jsou u myši Monka samozřejmostí. Díky spínačům s životností
20 milionů kliknutí si buďte jisti, že vás myš nezradí ani v těch nejnapínavějších herních momentech.
Velké PTFE kluzné plošky zajišťují plynulý pohyb myši po stole a minimalizují únavu ruky.


 
Marvo Monka G966Něco navíc? Praktické stickery
K myši Monka dostanete zdarma sadu speciálních protiskluzových stickerů. Je jen na vás, zda je využijete, ale věřte, že s nimi bude váš herní zážitek ještě komfortnější a preciznější. Protiskluzový materiál stickerů zabraňuje nechtěnému sklouznutí prstů a zaručuje tak pevný a stabilní úchop myši i v těch nejnapínavějších herních bitvách. Příjemný materiál stickerů zajišťuje maximální komfort i po delším používání a minimalizuje únavu rukou. Užijte si hraní naplno a bez kompromisů!
 
 
 
 
 
Parametry
Senzor: PMW3325
Životnost tlačítek: až 20 mil. kliknutí
Počet tlačítek: 6
Způsob připojení: 2.4 GHz (USB adaptér), Bluetooth 5.0, kabel
Vestavěné baterie: 3.7V - 300 mAh
Provozní doba: 40 h (vypnuté podsvícení), 20 h (zapnuté podsvícení)
Doba nabíjení: 2.5 h
Programovatelná tlačítka: ano
Max.DPI: 10000
Možnost DPI: 800 - 1600 - 2400 - 3200 - 6400 - 10000
Nastavitelné DPI: Ano
Macro: Ano
Podsvícení: Ano, RGB
Možnost vypnutí podsvícení:  Ano
Odezva: 1000 Hz (2.4 GHz, kabel), 125 Hz (Bluetooth)
Barva: bílá
Váha: 54 g
Rozměr: 120 x 65 x 42 mm
Délka USB kabelu: 1.6 m
Software: Ano
Podpora Windows: Win 7/8/10/11, MAC, iOS, Android
Záruka: 2 roky

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Marvo herní myši
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.321 kg
Položka byla vyprodána…