Marvo MONKA KG991W, klávesnice US, Tri-mode, mechanická, RGB

Kód: YCMWBG91FU00
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Marvo
1 639 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ať už používáte počítač, notebook, tablet, chytrý telefon, nebo herní konzoli, tato klávesnice se k vašemu zařízení bez problémů připojí. Klávesnice Monka Storm KG991W s možností připojení přes Bluetooth, 2.4 GHz a kabel představuje ideální volbu pro všechny, kteří požadují maximální flexibilitu a svobodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

                                                                                                       
 
 
Marvo série Monka
V srdci digitální říše, kde si hráči razí cestu k vítězství uprostřed chaosu pixelů a kódu, se objevuje nová síla - Monka. Představte si krajinu zalitou čistými, minimalistickými odstíny červené a bílé, připomínající tradiční japonský design. To je pozadí, na kterém se odvíjí cesta Monky - cesta, která spojuje starobylou moudrost samurajů s nejmodernějšími technologiemi her. Společnost Marvo chápe, že je důležité vybavit hráče nástroji, které nejen zvyšují jejich výkonnost, ale také ztělesňují ducha profesionality a mistrovství. Proto stvořili řadu profi herních zařízení Monka, která zahrnuje od precizně zpracovaných myší přes citlivé klávesnice až po pohlcující sluchátka. Monka je však víc než jen značka - je to filozofie, způsob života. Inspirováni ctí a disciplínou samurajů věří v hodnoty integrity, respektu a vytrvalosti. Všechny výrobky odrážejí tyto ideály a ztělesňují eleganci a přesnost čepele katany, zatímco herní komunita podporuje ducha kamarádství a vzájemné podpory. Vydejte se s námi na cestu, kde se tradice setkává s inovacemi a kde odkaz samurajů žije i v digitálním věku.
 
                                                                 Marvo Monka KG991W

 
Marvo Monka KG991W3 varianty připojení
Ať už používáte počítač, notebook, tablet, chytrý telefon, nebo herní konzoli, tato klávesnice se k vašemu zařízení bez problémů připojí. Klávesnice Monka Storm KG991W s možností připojení přes Bluetooth, 2.4 GHz a kabel představuje ideální volbu pro všechny, kteří požadují maximální flexibilitu a svobodu. S Bluetooth a 2.4 GHz bezdrátovým připojením se zbavíte kabelů a užijete si maximální volnost pohybu. Můžete pracovat, hrát hry, nebo psát i když je vaše zařízení vzdáleno až 10 metrů. Pokud dáváte přednost spolehlivému a stabilnímu připojení, máte k dispozici kabelovou variantu. Kabel zajistí nejnižší latenci a bezproblémový chod i v náročných situacích.
 
Hibernace pro šetření baterie
Tato klávesnice myslí i na šetření baterie, takže vám vydrží co nejdéle. Disponuje totiž funkcí hibernace, která automaticky vypíná podsvícení a snižuje spotřebu energie, když klávesnici delší dobu nepoužíváte. Po 5 minutách nečinnosti se vypne podsvícení, čímž se výrazně sníží spotřeba energie. Pokud klávesnici nepoužíváte déle, po 30 minutách nečinnosti přejde do módu hluboké hibernace, kdy se spotřeba energie sníží na minimum. Pro opětovné spuštění klávesnice stačí stisknout libovolnou klávesu. Podsvícení se ihned zapne a klávesnice bude připravená k použití.

Marvo Monka KG991W


Unikátní displej
Tato klávesnice se odlišuje od běžných modelů inovativním displejem, který vám přináší intuitivní a přehledné ovládání. Na displeji se zobrazují nejdůležitější informace, jako je datum, čas, úroveň nabití klávesnice, typ připojení, stav Caps Locku atd. Díky tomu máte všechna nastavení neustále na očích a nemusíte se prohrabávat složitými menu. Ale to není vše! Klávesnice je vybavena speciálním rolovacím kolečkem, které slouží k ovládání zvuku. Otáčením kolečka dolů zvuk zesilujete, otáčením nahoru snižujete a stiskem kolečka z boční strany ho ztlumíte. Díky tomuto intuitivnímu ovládání máte zvuk vždy pod kontrolou, ať už pracujete, hrajete hry nebo posloucháte hudbu.
 
 

 
Marvo Monka KG991WMechanická spolehlivost
Fialové mechanické spínače klávesnice se stávají stále populárnější volbou mezi uživateli, kteří hledají kombinaci hmatatelné odezvy, klikavého zvuku a nízké síly potřebné ke stisknutí. Jsou ideální pro psaní, hraní her a další aktivity, kde je důležitá přesnost a rychlost. Poskytují jasný a výrazný hmatový hrbol při aktivaci klávesy, takže přesně víte, kdy byla klávesa stisknuta. To je užitečné pro rychlé a přesné psaní. Při stisknutí vydávají uspokojivý klikavý zvuk. K aktivaci vyžadují poměrně nízkou sílu cca 50 g, což snižuje únavu rukou a umožňuje pohodlné psaní i po mnoho hodin. A že můžete psát jako o život, klávesy mají výdrž až 50 milionů stisknutí.

Vyměnitelné spínače
Fialové spínače vám nevyhovují? Žádný problém! Díky snadné výměně spínačů si klávesnici upravíte přesně podle svého gusta. Stačí vyjmout fialové spínače a nahradit je jiným typem, který vám vyhovuje více.
 
Plný Antighosting
Už žádné frustrace z chybně čtených stisknutí kláves! Díky plnému antighostingu se vám už nikdy nestane, že by klávesnice nesprávně provedla vaše příkazy, když omylem stisknete více kláves najednou. Ať už hrajete akční hry, píšete složité texty nebo pracujete s náročnými programy, plný antighosting vám zajistí maximální přesnost a spolehlivost.

Marvo Monka KG991W


RGB podsvícení
Tato klávesnice potěší i ty nejnáročnější uživatele, kteří si potrpí na efekty a stylové doplňky. Nabízí totiž RGB podsvícení plochy pod klávesami, takže si ji můžete upravit přesně podle svého vkusu. Na výběr máte z široké palety 16,8 milionů barev, takže si zaručeně vyberete odstín, který bude ladit s vaším herním setupem nebo pracovním prostředím. K dispozici je také až 20 různých režimů podsvícení, snadno si tak vyberete ten, který nejlépe odpovídá vaší náladě nebo aktuální aktivitě. Ať už chcete dynamické blikající efekty pro herní atmosféru, plynulé přechody barev pro relaxaci, nebo statické podsvícení pro maximální soustředění. Samozřejmostí je nastavení jasu podsvícení dle vašich preferencí. Můžete ho libovolně zvýšit nebo snížit, abyste dosáhli ideální úrovně osvětlení. A pro ty, kteří podsvícení neocení, je zde možnost podsvícení zcela vypnout.
 
 
 
 
Propracovaný software
Tato klávesnice se dodává s propracovaným softwarem, který vám dává maximální kontrolu nad jejím fungováním. S jeho pomocí si můžete klávesnici vyladit do nejmenších detailů a přizpůsobit ji přesně podle svých potřeb. Vytvořte si vlastní makra, která vám usnadní práci i hraní her. Stačí nahrát požadovanou sekvenci stisků kláves a přiřadit ji k libovolné klávese. Vyberte si z široké palety barev a efektů podsvícení a vytvořte si tak jedinečný vzhled klávesnice, který bude ladit s vaším herním setupem nebo pracovním prostředím. Ale pozor, software je kompatibilní pouze s operačním systémem Windows. Pokud používáte jiný operační systém, budete muset klávesnici konfigurovat přímo na ní. I bez softwaru vám však klávesnice nabízí široké možnosti nastavení přímo na klávesách.
 

Marvo Monka KG991W
A co dalšího může nabídnout?
Neskutečnou výdrž -
vestavěná baterie má kapacitu 4000 mAh a dopřeje vám tak dlouhé hodiny hraní
PBT klávesy -
oproti standardním ABS klávesám přináší výrazně vyšší odolnost a příjemnější povrch
Snadné vypnutí -
ON/OFF přepínač máte hned po ruce
Ovládání multimédií -
přes kombinaci kláves FN + F1 - F12 můžete snadno ovládat multimédia
Win lock -
zámek klávesy Win proti jejímu nechtěnému stisknutí
Nastavitelné nožičky -
upravte si snadno sklon klávesnice
USB-C kabel -
odolný opletený USB-C kabel o délce 1.8 metrů slouží pro nabíjení klávesnice i pro kabelové připojení
 
 
 Základní specifikace:
Typ klávesnice:  mechanická
Typ spínačů:  fialové
Hloubka stisku:  3.6 ± 0.5 mm
Síla k aktivaci:  50 ± 5 g
Typ připojení:  Tri-mode: USB-C, 2.4 GHz, Bluetooth 5.0
Počet kláves:  97
Layout: US
Anti-ghosting: 100%
Vlastní MACRO: Ano
Podsvícení: Ano
Druh podsvícení: RGB
Životnost kláves: ≥ 50 mil. stisknutí
Materiál kláves: PBT
Vestavěná baterie: 4000 mAh
Doba nabíjení: 8 h
Výdrž baterie: 25 h (při zapnutém podsvícení), 120 h (při vypnutém podsvícení)
Délka kabelu: 1.8 m 
Kompatibilní s: Win 7 / Win 8 / Win 10 / Win 11 / MAC  
Software: Ano
Rozměr: 404 x 141.9 x 38 mm
Hmotnost: 965 g
      

   

Doplňkové parametry

Kategorie: Marvo - herní klávesnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.289 kg
Položka byla vyprodána…