Marvo Klávesnice KG965G PRO, herní, modré spínače typ černá, drátová (USB), US, mechanická, RGB podsvícení

Kód: YCMWUB65BU00
Neohodnoceno
Značka: Marvo
1 450 Kč
Skladem

Marvo Klávesnice KG965G PRO, herní, modré spínače typ černá, drátová (USB), US, mechanická, RGB podsvícení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mechanická herní klávesnice Marvo KG965G PRO
Mechanická multimediální klávesnice Marvo KG965G PRO s modrými spínači a ovládáním hlasitosti na kolečku potěší každého hráče. Ocelová základna a vysoce kvalitní ABS dodává klávesnici potřebnou odolnost. Pro atraktivní design nabízí RGB podsvícení s individuálním podsvícením každé klávesy a více než 10 schémat podsvícení. Přináší také 6 makro kláves a její součástí je široká odnímatelná opěrka zápěstí. Přes software je možné si klávesnici doladit přesně podle svých představ a díky plnému antighostingu se Vám nezasekne v tom nejdůležitějším momentě.

Podsvícení
Klávesnice nabízí více než 10 přednastavených schémat podsvícení. Nastavit si také můžete až 5 vlastních oblastí podsvícení (tedy zvýraznit si pouze ty klávesy, které chcete, aby byly podsvícené). Pro klávesy je možné nastavit vlastní barvu podsvícení buď ze standardních barev nebo rovnou z celé palety RGB. Pokud se Vám bude zdát podsvícení příliš nebo málo výrazné, můžete si jeho jas snížit nebo naopak zvýšit.

Makro klávesy
Jestliže ke svým hrám potřebujete makra, je zde možnosti si nahrát až 6 různých do kláves G1 - G6. Příkazy, pro které musíte běžně stisknout několik kláves tak zvládnete stiskem jedné jediné.

Multimédia + kolečko pro ovládání hlasitosti
Pro snadné ovládání media playeru, vyvolání kalkulačky, internetu nebo složky Tento počítač obsahuje klávesnice 12 multimediálních kláves. Velmi praktickou věcí je ovládání hlasitosti na kolečku, které se nachází v pravém horním rohu klávesnice.

Software
Pokud si rádi přizpůsobujete klávesnici podle svých potřeb a představ, pak jistě oceníte software, který Vám umožní vybraným klávesám přiřadit vlastní funkci. Dále můžete přes software doladit podsvícení či nahrávat makra.

2 x USB výstup
Na zadní straně klávesnice vedle napájecího kabelu se nachází 2 USB výstupy. Můžete si tak pohodlně nabíjet svůj smartphone nebo tablet. Výstupy mohou sloužit také jako USB hub pro připojení např. flash disku.

Specifikace
Počet kláves: 119
Spínače: modré mechanické
Životnost kláves: 50 mil. stisknutí
Antighosting: N-key rollover
Makro klávesy
Klávesy pro zadání vlastní oblasti podsvícení
Software
2 x USB výstup
Síla stisku: 60 ± 15 g
Podsvícení: RGB
Připojení: USB 2.0
Délka kabelu: 1,6 m
Kompatibilní s: Windows 7 a vyšší

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 24
Hmotnost: 1.16 kg
? Layout: US
Podsvícení: ANO
Požadované vlastnosti: Mechanická

Marvo KG965G