ULTRADESK Herní stůl FRAG - RED V3, 140x60 cm, 76 cm, s XXL podložkou pod myš, s ultradesk BEAM, držák sluchátek i nápojů

Kód: MSVD011HM000
Neohodnoceno
Značka: Ultradesk
ZDARMAZDARMA
MSVD011HM000
4 378 Kč
Skladem

ULTRADESK Herní stůl FRAG - RED, 140x60 cm, 76 cm, s XXL podložkou pod myš, s ultradesk BEAM, držák sluchátek i nápojů

Detailní informace

Detailní popis produktu

                                                                                                 
ULTRADESK Herní stůl FRAG - červený
 

 

 

Ultradesk se snaží vždy odlišit od konkurence, a tak přináší velkorozměrovou podložku pod vaši myš, klávesnici a vlastně všechno, co máte na stole. Podložka totiž pokrývá úplně celý stůl a k její výrobě byl použit vysoce odolný materiál. Na podložce perfektně pracují všechny typy myši jak laserové, tak i optické, které se v dnešní době v gamingu používají. Pro boční strany podložky byl použit silný steh, který prodlužuje životnost vaší podložky. A co barvy? Stačí 6 druhů? Zvolte si podle sebe!
 
                                                                                                                                     
 
                                                                                                                                        Výbuchy radosti a nebo frustrace z prohry? RAGE safe si poradí s obojím
 

 

 

 
Gaming a emoce. Jedno nemůže existovat bez druhého. Každý z nás si potřebuje ulevit, jestli prohráváte a nebo vyhráváte - nebojte se dát průchod svým emocím. Nábytek pro hráče musí být extrémně odolný, a proto byl u FRAGU použit ocelový rám, který drží jako přibitý. Všechny spoje FRAGU byly speciálně navrženy tak, aby byl stůl vždy stabilní i po letech používání a vydržel s vámí dlouhé roky hraní.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nekonečná pracovní plocha pro dva a více monitorů
 

 
 
ULTRADESK FRAG se pyšní pracovní plochou, na kterou se vejde opravdu cokoliv - jeden monitor, dva monitory? A co takhle i tři menší monitory? Pravidelný pracovní tvar plochy umožní, že můžete stůl umístit kdekoliv v místnosti. Na celou pracovní plochu byl použit speciální nátěr, který chrání její vnitřek proti vlhkosti a náhodnému mechanickému poškození. Potřebujete hodně prostoru? FRAG je tu pro Vás!
 
 
 
                                                                                                                                                                                                                             Kabely, kabely a kabely
 

 
 
Trápí vás visicí kabely? A co takhle speciální police? A co takhle speciální police, která vypadá i designově? ULTRADESK moc dobře ví, že součástí stolu jsou i doplňky, které musí také vypadat stylově. Cable management? Díky této polici můžete uložit nepříjemné kabely a zlepšit si tím komfort kolem vašeho stolu. Na pracovní ploše jsou navíc dva průchozí otvory o průměru 6 cm, kde snadno protáhnete vaše kabely monitorů, klávesnic, myší a jiných doplňků.
 
 
 
Voděodolná podložka přes celý stůl
 

 
 
XXL podložka, která je zcela ZDARMA je navíc i voděodolná. Pokud rádi konzumujete nápoje při hraní, už se nemusíte bát nechtěného polití vašeho stolu. Pokud jste zrovna v zápalu hraní a rozlije se vám pití - nezastavujte - podložka se o vše postará!
 
 
 
 
 
 
Máme rádi věci zadarmo!
 

 
 
 
Už jsme si zvykli, že nás ULTRADESK rozmazluje - u tohoto stolu tomu není jinak. Příslušenství zdarma? Ano! Ultradesk se postará, aby vám při hraní nic nechybělo - v sadě zcela zdarma obdržíte držák na sluchátka a držák na nápoje. Ale tou nejlepší třešničkou na dortu je stojan BEAM - tento stojan obsahuje 4 USB porty, které vám usnadní váš gaming život. Můžete nabíjet cokoliv jen vás napadne - sluchátka, myšky, gamepady i váš chytrý telefon.
 
 
 
 
            
                                                                                                                                                                                                                   Balení od králů pro krále.
 


 

 
Celý stůl ULTRADESK je uložen pouze v jednom balení. Proti všem potencionálním hrozbám je chráněn několika způsoby. Toto balení zaručuje dokonalou ochranu  výrobku před nepřiznivými povětrnostními vlivy a mechanickým poškozením. Není jiná možnost než dostat stůl ULTRADESK v TOP stavu.
 
 
 
 

    
Specifikace    

Model:  FRAG
PN: UDESK-FG-RD
Délka:  140 cm
Hloubka:  60 cm
Výška:  76 cm
Nosnost:  90 kg
Celková váha balení:  23 kg


Rozměry balení:
    

Kartón:  EAN: Rozměr: Váha:
1 0016027040745 82 x 70 x 14 cm 23 kg

      

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 25.5 kg
Rozměr: L (délka do 150cm)