Marvo CM430 CZ/SK, sada klávesnice s herní myší, podložkou a sluchátky, CZ/SK, herní, membránová typ drátová (USB), černá

Kód: YCMWUS43FD00
Neohodnoceno
Značka: Marvo
915 Kč
Skladem
Tento Marvo set "Ready to play" je ideální pro nové začínající hráče, ale i pro ostřílené gamery. V balení naleznete herní myš Marvo, slucháka, podložku a klávesnici.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
 
 
 
 
Starter pack Marvo 4v1 - začněte svůj gaming sen
 
 
 
Tento Marvo set "Ready to play" je ideální pro nové začínající hráče, ale i pro ostřílené gamery. V balení naleznete herní myš Marvo, slucháka, podložku a klávesnici.
 
Celý tento set byl testován na FPS hrách (Fornite, Call of Duty: Warzone ), RPG, ale i MOBA hrách jako jsou Dota, League of Legends. A jak obstál tento set? Při hraní FPS her nebyl poznat žadný delay myši - myš pracovala skvěle a programovatelná tlačítka plnila své funkce na 100%. A co zvuk? Při hraní her je velmi důležité slyšet každý krok soupeře a nebo z které strany na Vás střílí - po nasazení velmi překvapil čistý zvuk a basy ukázaly svou sílu při nasazení těžké techniky. Při jízdě v tanku budete mít  pocit, že tam opravdu sedíte a pomocí všesměrového mikrofonu můžete zadávat jasné instrukce svému týmu.
 
 
LED podsvícení sluchátek ukáže svou pravou sílu ve večerních hodinách a pokud k tomu připojíte i klávesnici a myš, můžete se těšit na orchestr barev, který udělá z Vaší místnosti herní doupě.
 
 
Zastavme se ale u klávesnice Marvo - membránová klávesnice se 110 tlačítky v rozložení CZ/SK zaujme ne jenom svým vzhledem ale i funkčností. Skvělý antighosting, který funguje na nejdůležitějších 19 klávesách zajistí, že i při stisku více kláves najednou vždy provede to, co potřebujete. U hraní MOBA her, jako je např. Dota, se používají zkratky neustále a rychlost je hlavním elementem při hraní - rychlejší vždy vyhrává. Všechny tyto komponenty připojíte pomocí USB kabelu do Vašeho počítače. 
 
 
V neposlední řadě je tady podložka pod myš - stylová podložka v červeno-černém provedení s velkým znakem Marvo uprostřed. Tato podložka je kompatibilní s každou myší, která se v gamingu dnes používá. Myš, která je součástí setu výborně spolupracuje s podložkou a při hraní myš svěle "klouže", ale zároveň snímá všechny Vaše pohyby.
 
 
 
 
 

Specifikace sluchátek

Zvuk stereo
Frekvenční rozsah 20 Hz - 20 kHz
Průměr reproduktoru 50 mm
Citlivost sluchátek 100 dB ± 3 dB
Impedance 32 Ω ± 15 %
Typ mikrofonu všesměrový
Citlivost mikrofonu -42 dB ± 3 dB
Podsvícení Ano
Připojení 2 x 3.5 mm jack + USB (LED podsvícení) redukce na 1x 3.5 mm 4pin jack v balení 
Délka kabelu 2.1 m
Rozměr 170 x 203 x 97 mm
Váha 273 g

Specifikace klávesnice

Typ klávesnice membránová
Počet kláves 110
Rozložení CZ/SK
Antighosting 19 kláves
Hloubka stisknutí 3,6 ± 0,3 mm
Síla k aktivaci 55 ± 7 g
Podsvícení 3 barvy
Připojení USB
Délka kabelu 1.5 m
Rozměr 448 x 184 x 35 mm
Váha 574 g

Specifikace myši
Senzor optický
Počet tlačítek 6
Rozlišení 1000 / 1600 / 3200 / 6400 DPI
Podsvícení 6 barev
Připojení USB
Délka kabelu 1.4 m
Rozměr 123 x 70 x 35 mm
Váha 72 g
 
Specifikace podložky
Rozměry 285 x 244 x 3 mm
Materiál textil
  

      

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní sady
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.46 kg