ULTRADESK Herní stůl BOOSTER, 136x70,5 cm, 75 cm, RGB podsvícení, držák sluchátek i nápojů

Kód: MSUD040HB000
Neohodnoceno
Značka: Ultradesk
6 890 Kč –14 % 5 890 Kč
Skladem
 
Budoucnost je tady! Jste připravení? Kvalita, barvy a design - lze všechny tyto tři podmínky splnit ? Ultradesk říká ANO! Tento středně velký herní stůl ULTRADESK BOOSTER přináší spoustu novinek v designu, novém "prismatic RGB" podsvícení a komfortu, které vyboostil na novou úroveň. Vyztužený ocelový rám udrží tento stůl stabilní za každé situace a silná pracovní deska s ochranou vrstvou zajišťuje kvalitu i po dlouhých letech hraní. Nový design ? Nové možnosti ? Jedině s BOOSTEREM!

Detailní informace

Detailní popis produktu

                                                                                                    
 
 

 
 
 

 

Herní stůl Ultradesk BOOSTER
 
Budoucnost je tady! Jste připravení? Kvalita, barvy a design - lze všechny tyto tři podmínky splnit ? Ultradesk říká ANO! Tento středně velký herní stůl ULTRADESK BOOSTER přináší spoustu novinek v designu, novém "prismatic RGB" podsvícení a komfortu, které vyboostil na novou úroveň. Vyztužený ocelový rám udrží tento stůl stabilní za každé situace a silná pracovní deska s ochranou vrstvou zajišťuje kvalitu i po dlouhých letech hraní. Nový design ? Nové možnosti ? Jedině s BOOSTEREM!
 
 

 
 
                                                                                                                                                          Prismatic RGB podsvícení - živější barvy pro jedinečný zážitek
 
Omrzelo Vás klasické RGB podsvícení ? Opravdu vám nestačí 16 777 216 barev ? A co takhle vyzkoušet nové Prismatic RGB ?  Znáte ten pocit, kdy už nevíte jakou barvu zvolit a přijdou Vám všechny stejné? Tento nový druh podsvícení vyzařuje o několik desítek procent živější barvy než klasické RGB podsvícení. Při nočních pařbách vytvoříte atmosféru, která vás doslova pohltí a jedinou vaši záchranou bude další ráno. Ve dne lze zase zvolit jasnější  barvy, kdy můžete relaxovat a dobíjet energii na noční výpravy. Osvětlení bylo netradičně uspořádáno v průhledných panelech uvnitř obou bočních podpěr - kdy ovládání se provádí pomocí dvou tlačítek umístěných na pravé straně pod přední hranou pracovní plochy. Na bočních panelech nesmí chybět logo Ultradesk, které vybízí k zapnutí tohoto barevného orchestru.
 
 

 
 
Silná, odolná a stylová
 
Pracovní plocha je jedna z nejdůležitějších částí herního stolu - slouží k odkládání vašich věcí, rozložení vaší herní sestavy a nebo k práci. Proto je pracovní plocha vyrobena z vysoce odolného materiálu a potažena speciální vrstvou. Kvůli bezpečnosti i vzhledu byly rohy této plochy zaobleny a díky tomu dokonale ladí s designem nohou. V zadní částí desky byly přidány dva široké průchozí otvory, aby Váš "cable management" byl dotažený k dokonalosti.
 
 

 
                                                                                                                                                                Připraveni? Nastupovat!
 
Futuristický stůl s jedinečnou konstrukcí bočních podpěr účinně a rovnoměrně přenáší hmotnost zařízení na podlahu, ale zároveň nechává prostor pro nejlepší část tohoto stolu - působivé panely s osvětlením RGB PRISMATIC LED. Pro podpěry byl zvolen speciální tvar lichoběžníku, který připomíná motory vesmírné rakety a byl doplněn o průhledné panely s logem ULTRADESK. LED diody byly instalovány na okrajích panelů a vloženy dovnitř - díky tomuto se na povrchu panelů rozptyluje vícebarevné světlo a vytváří jedinečný zážitek při cestách za dobrodružstvím.
 
 

 

 
"Rage Safe" odolnější než Hulk?
 
 
Gaming a sebeovládání ? Není potřeba ! Prohráváte ? Nevadí ! A proč ? Protože konstrukce "rage safe" vám kryje záda. Nábytek pro hráče se musí vyznačovat odolností a dlouhou životností. Vysoce kvalitní ocelový rám použitý v tomto modelu BOOSTER byl navržen s mistrovskou péčí a spoje byly speciálně zesíleny a vyztuženy. Máte doma malého hulka a nebo Vám vadí, že nejste vždy nejlepší? Dejte průchod svým emocím a zjistěte pravou podstatu "Rage Safe". Další skvělou "featurou" tohoto stolu jsou nastavitelné nohy se zvětšeným průměrem a gumovou úpravou na spodní straně - nejenže vám dávají mírnou možnost nastavení výšky stolu nebo vyrovnání nerovností podlahy, ale také zabraňují poškrábání podlahy při přemisťování nábytku.
 
 
 

               
                                                                                                        
                                                                                                    Škola, práce a zábava ?
 
Lze tyto tři činnosti vykonávat na jednom místě ? A co takhle s pomocí jediného kusu nábytku ? Ano a Ano! Herní stůl, který je navíc univerzální je asi ta největší výhra od ULTRADESKU. V první řadě je tato bitevní loď určená ke hraní - ovšem tady to nekončí. Pracovní místo? Nebo studium ? Je to jen na vás!
 
 
 

 
 
 
Nejlepší věci jsou zadarmo!
 
ULTRADESK si rád rozmazluje svoje hráče a u modelu BOOSTER tomu není jinak. V sadě obdržíte zcela zdarma tento multifunkční držák EXTRA ONE. Držák lze použít pro vaše sluchátka, pití nebo cokoliv co potřebujete odložit. O stabilitu se postará pevný kov a protiskluzový materiál ze spodu držáku. Držák si můžete nainstalovat kamkoliv na okraj stolu a speciální otvory pro kabely zase o něco ulehčí rozpoložení kabelů.
 
 
 
 

 
 
                                                                                                                                                                                                                  Prvotřídní balení

Společnost ULTRADESK moc dobře ví jak je důležité chránit produkty při přepravě proti nechtěnému poškození. Vše je tedy zabaleno do dvou krabic a příslušenství a drobné díly jsou samostatně zabaleny v menších krabičkách uvnitř balení.  Všechny určitě potěší velmi jednoduchý montážní návod , díky kterému se stane sestavení vašeho herního stolu zábavou.
 
 
 
 


Specifikace    

Model:  BOOSTER
PN: UDESK-BO-BA/BB
Délka:  136 cm
Hloubka:  70,5 cm
Výška:  75 cm
Celková váha balení:  36 kg


Rozměry balení:
    

Kartón:  EAN: Rozměr: Váha:
1 5904238811443 146 x 80 x 7 cm 14 kg
5904238811450 83 x 81 x 15 cm 22 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Ultradesk
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 36 kg
Rozměr: L (délka do 150cm)