Myš bezdrátová, Marvo MONKA G995W, bílá, optika, 26000DPI

Kód: MMMWB95PGK00
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Marvo
1 093 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kabel, 2.4 GHz nebo Bluetooth? Myš Guru G995 lze připojit všemi způsoby. Nenechte se omezovat délkou kabelů a rozjeďte své hry na plné pecky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
                                                                                              
Marvo série Monka
V srdci digitální říše, kde si hráči razí cestu k vítězství uprostřed chaosu pixelů a kódu, se objevuje nová síla - Monka. Představte si krajinu zalitou čistými,  minimalistickými odstíny červené a bílé, připomínající tradiční japonský design. To je pozadí, na kterém se odvíjí cesta Monky - cesta, která spojuje starobylou moudrost samurajů s nejmodernějšími technologiemi her. Společnost Marvo chápe, že je důležité vybavit hráče nástroji, které nejen zvyšují jejich výkonnost, ale také ztělesňují ducha profesionality a mistrovství. Proto stvořili řadu profi herních zařízení Monka, která zahrnuje od precizně zpracovaných myší přes citlivé klávesnice až po pohlcující sluchátka. Monka je však víc než jen značka - je to filozofie, způsob života. Inspirováni ctí a disciplínou samurajů věří v hodnoty integrity, respektu a vytrvalosti. Všechny výrobky odrážejí tyto ideály a ztělesňují eleganci a přesnost čepele katany, zatímco herní komunita podporuje ducha kamarádství a vzájemné podpory. Vydejte se s námi na cestu, kde se tradice setkává s inovacemi a kde odkaz samurajů žije i v digitálním věku.
 
                                               Marvo Monka G995


 
Marvo Monka G9953 módy připojení
Kabel, 2.4 GHz nebo Bluetooth? Myš Guru G995 lze připojit všemi způsoby. Nenechte se omezovat délkou kabelů a rozjeďte své hry na plné pecky. Bezdrátové připojení ať už přes USB přijímač nebo Bluetooth 5.2 nabízí dosah až 10 metrů a můžete se těšit až na 40 hodin hraní na jeden nádech. Že věříte spíše klasickému připojení přes kabel? Ani to není pro myš Monka žádný problém. Součástí balení je velmi odolný opletený 1,6 m dlouhý USB-C kabel. Tuto myš zkrátka nepřekvapí žádný operační systém - zvládá Windows, MAC, iOS i Android.

Bez softwaru ani ránu
Propracovaný software vám umožní posunout herní zážitek na novou úroveň. Intuitivní rozhraní usnadňuje navigaci a umožňuje s lehkostí programovat tlačítka, nastavovat RGB podsvícení, naprogramovat makra a ukládat si vlastní profily. Přidělte libovolnému tlačítku myši libovolnou funkci, makro nebo kombinaci kláves. Vyberte si z široké škály RGB 16,8 milionů barev a 7 světelných efektů, abyste přizpůsobili vzhled myši vašemu hernímu setupu. Vytvářejte komplexní makra pro opakující se akce a zefektivněte tak svůj herní styl. Uložte si různá nastavení pro různé hry nebo uživatele a přepínejte mezi nimi pouhým kliknutím. Software Monka vám dává absolutní kontrolu nad vaší myší.
 
 

Marvo Monka G995
Lehká jako pírko

Myš je tak lehká, že s ní budete doslova létat po stole. Nevěříte? Váha 58 g vás o tom přesvědčí. Díky ní budete mít nad myší neustálou kontrolu a vaše ruka se neunaví ani po dlouhých hodinách hraní.
Srdcem myši je špičkový optický senzor PMW3395, který zaručuje dokonalé sledování pohybu i na těch nejnáročnějších površích. Díky vysokému rozlišení až 26 000 DPI a plynulé akceleraci budete mít nad svými soupeři vždy navrch.
O spolehlivost a odolnost se starají spínače Kailh s živostností 80 milionů kliknutí. Můžete si tak být jisti, že vás myš nezradí ani v těch nejnapínavějších herních bitvách.
Velké PTFE kluzné plošky zajišťují plynulý a hladký pohyb myši po stole, čímž minimalizují únavu ruky a umožňují vám hrát déle a pohodlněji.

 
 
 
Marvo Monka G995

Něco navíc? Praktické stickery

Zcela zdarma dostanete k myši set speciálních protiskluzových stickerů a je jen na Vás, jestli je použijete nebo ne. Díky protiskluzovému materiálu zabraňují nechtěnému sklouznutí prstů a zajišťují tak pevnou a stabilní kontrolu nad myší i v těch nejnapínavějších herních momentech. Příjemný materiál samolepek zaručuje komfortní držení myši i po delším používání, čímž minimalizuje únavu rukou a umožňuje vám déle si užívat hraní.
 
 
 
 
Parametry
Senzor: PMW3395
Životnost tlačítek: až 80 mil. kliknutí
Počet tlačítek: 6
Způsob připojení: 2.4 GHz (USB adaptér), Bluetooth 5.2, kabel
Vestavěné baterie: 3.7V - 300 mAh
Provozní doba: 40 h (vypnuté podsvícení), 20 h (zapnuté podsvícení)
Doba nabíjení: 2.5 h
Programovatelná tlačítka: ano
Max.DPI: 26000
Možnost DPI: 800 - 1600 - 3200 - 4800 - 8000 - 26000
Nastavitelné DPI: Ano
Macro: Ano
Podsvícení: Ano, RGB
Možnost vypnutí podsvícení:  Ano
Odezva: 1000 Hz (2.4 GHz, kabel), 125 Hz (Bluetooth)
Barva: bílá
Váha: 58 g
Rozměr: 123 x 61 x 39 mm
Délka USB kabelu: 1.6 m
Software: Ano
Podpora Windows: Win 7/8/10/11, MAC, iOS, Android
Záruka: 2 roky
                 

    

Doplňkové parametry

Kategorie: Marvo herní myši
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.33 kg
Položka byla vyprodána…