ULTRADESK Herní stůl Ultradesk CRUISER BLACK, 160x70 cm, 66-82 cm, držák sluchátek, 3 otvory pro kabely, výškově nastavitelný

Kód: MSUD036HB000
Neohodnoceno
Značka: Ultradesk
ZDARMAZDARMA 8 467 Kč –8 %
MSUD036HB000
8 467 Kč –8 % 7 777 Kč
Skladem

ento model stolu CRUISER je vždy dodáván s podložkou XXL. K její výrobě byl použit inovativní druh materiálu, který je velmi účinný jako pracovní plocha pro laserové a optické senzory používané v dnešních počítačových myších. Na vnějších okrajích je silný lem, který zajistí dlouhou životnost podložky. U modelu CRUISER si můžete vybrat červenou nebo černou podložku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XXL podložka
Tento model stolu CRUISER je vždy dodávánn s podložkou XXL. K její výrobě byl použit inovativní druh materiálu, který je velmi účinný jako pracovní plocha pro laserové a optické senzory používané v dnešních počítačových myších. Na vnějších okrajích je silný lem, který zajistí dlouhou životnost podložky. U modelu CRUISER si můžete vybrat červenou nebo černou podložku.

Kvalitní konstrukce a ergonomie
Pracovní plocha zajistí dostatek místa i pro tři monitory. Stůl je navržen ergonomicky, aby se výrazně zlepšiilo pohodlí během dlouhých hodin práce, či hraní her. Pracovní deska je usazena na pevném ocelovém rámu, proto nedojde k žádnému ohybu, při větší míře zatížení. Všechny kovové části byly speciálně zesíleny. I ty nejmenší kombinace jednotlivých prvků byly navrženy s velkou péčí. Rám ze třídy „Rage Safe“ ocení zejména hráči, kteří volí akční hry a občas trochu více otestují odolnost herního stolu.

Novinka
U tohoto modelu jsou nově 3 široké otvory pro kabely. Každý z nich má průměr 9,5 cm a byl maskován speciálním krytem.

Organizace a vlastní nastavení výšky
Využijte 110% dostupného místa. V zadní části stolu, je polička pro napájecí  a ostatní kabely. Díky tomu se správa kabelů v tomto modelu stává jednodušší a pohodlnější. Umožňuje snadnější organizaci.

Stůl nabízí mechanické nastavení výšky. Uživatel si může vybrat ze 4 možných nastavení - 66 cm, 71,1 cm, 76,2 cm a 81,2 cm. V žádném jiném manuálně výškově nastavitelném stole ULTRADESK nenastavíte pracovní plochu tak nízko, či vysoko. Polohu pracovní plochy můžete snadno přizpůsobit své velikosti těla. Je tedy také optimálním produktem pro dospívající hráče.

Příslušenství
Pokročilý počítačový stůl musí nabízet širokou škálu užitečného příslušenství. V sadě s modelem CRUISER získáte držák na pití a držák na sluchátka. Navíc se můžete sami rozhodnout, na kterou stranu je namontujete. Další příslušenství  je kovový stojan pro hry a gamepady.

Specifikace:
Rozměry produktu:
Délka: 160 cm
Hloubka: 70 cm
Výška: 66-82 cm
Váha balení: 29 kg 

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní stoly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 29 kg
Požadované vlastnosti: Nastavitelná výška
Rozměr: XL (délka do 170cm)