Marvo KG945 PRO, Optická klávesnice US, herní, voděodolná typ drátová (USB), černá, mechanická, RGB podsvícená

Kód: YCMWUG94BU00
Neohodnoceno
Značka: Marvo
ZDARMAZDARMA 1 639 Kč –14 %
YCMWUG94BU00
1 639 Kč –14 % 1 399 Kč
Skladem

Pro ultimátní hraní bez limitů. Optická klávesnice Marvo KG945 nabízí životnost až 100 milionů stisknutí. Své protihráče snadno odrovnáte díky plnému anti-ghostingu a možnosti nastavit si 5 vlastních makro příkazů. Oku bude lahodit RGB podsvícení s 11 módy a možností upravit si úroveň jasu. Rám klávesnice z vysoce kvalitní hliníkové slitiny je vyroben tak, aby byl po celou dobu životnosti nerozbitný a pevný, což z něj činí dokonalý prvek každé špičkové sestavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optické spínače
Optické spínače, které jsou volbou nadšených hráčů, poskytují nejrychlejší možnou odezvu pro absolutní dominanci ve vaší oblíbené hře. Jejich životnost je až 100 milionů stisknutí, takže se na klávesnici můžete plně spolehnout. Plovoucí klávesy mají rychlou odezvu a stále vydávají ten důležitý uspokojivý zvuk "kliknutí".

Plný anti-ghosting
Plný anti-ghosting zaručuje nejlepší snímání příkazů bez ohledu na počet stisknutých kláves. Při výrobě kláves byla použita metoda dvojitého vstřikování, které zaručí, že klávesy neztrácejí barvu a znaky na nich se nesmažou.

Podpora maker
Klávesnice obsahuje 5 kláves (CM1 - CM5), do kterých si můžete nahrát vlastní makra. Kombinaci různých kláves tak ve hře zvládnete stisknutím jedné jediné. A nemusíte ani instalovat speciální software.

RGB podsvícení
RGB podsvícení 16,8 milionů barev s 11 režimy vás nikdy nezklame, když hledáte jasnější atmosféru při práci nebo zábavě. Vytvořte si vlastní show díky zcela přizpůsobitelné paletě světelných efektů a jasu.

Multimédia
Pro snadnou manipulaci máte k dispozici 12 multimediálních funkčních kláves. Díky tomu můžete pohodlně procházet webové stránky, přehrávat si oblíbenou muziku nebo sledovat filmy. Zámek klávesy WIN zaručí, že Vaše hra nebude přerušena v důsledku nechtěného stisku této klávesy.

Specifikace
Spínače: optické
Životnost spínačů: 100 milionů stisknutí
Anti-ghosting
Hloubka stisku: 3.8 ± 0.3 mm
Síla stisku: 60 ± 10 g
Podsvícení: RGB s 11 módy
Připojení: USB 2.0
Délka kabelu: 1.5 m
Rozměry: 448 x 135 x 40 mm
Váha: 700 g
Kompatibilní s: Windows 7 a novější 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.27 kg
? Layout: US
Podsvícení: ANO
Požadované vlastnosti: Optická